Welcome to Paradise

Hotel Adriatik 63 Anniversary – Nje resort luksoz me 5 yje, me dhoma dhe ambjente te rinovuara totalisht ne Prill 2017-2018Dhoma & Suita

Nëse vendosni të qëndroni me ne do të shijoni komoditetet moderne të Hotelit në një mjedis tradicional. Pavarësisht nëse po kërkoni një pushim të shkurtër fundjavë ose një pushim më të gjatë, ne ofrojmë një gamë paketash që do të kujdesen për të gjithë.Standard

Standard rooms with pool view

This twin/double room features air-condition, desk, a TV, a phone and a minibar. The bathroom provides a shower.

Standard

Standard rooms with Partial sea view

This twin/double room with partial sea view features air conditioning, minibar and bathrobe.

Superior

Superior rooms with sea view

Spacious room offering air-conditioning, a seating area, a TV, a phone and a minibar. The bathroom provides a shower.

Executive

Executive rooms with Terrace & Sea

This air-conditioned room offers a terrace with sea view. There is a seating area, a desk, a TV, a phone and a minibar. The bathroom provides a SPA bath.

Suites

JUNIOR SUITES

Spacious room offering air-conditioning, a seating area, a TV, a phone and a minibar. The bathroom provides a shower.

Suites

Diplomatic Suites

Spacious room offering air-conditioning, a seating area, a TV, a phone and a minibar. The bathroom provides a shower.Zgjedh ofertën më të mirë

Ofertat Speciale

Nëse keni zgjedhur të qëndroni me ne do të shijoni komoditetet moderne të shtëpisë në një mjedis tradicional. Pavarësisht nëse po kërkoni një pushim të shkurtër në fundjavë ose një pushim më të gjatë, ne ofrojmë një gamë paketash që mendojmë se kujdesen për të gjithë.

BASHKOHUNI

Pushime Familjare


Zbritje cdo fundjave

Oferta çdo fundjavëHoteli Luksoz me 5 yje Adriatik eshte i hapur gjate gjithe vitit, duke ofruar pushim te kendshem per familje dhe çifte ne cdo stine. Restorantet tona Veranda, Iliria dhe Apollonia ofrojne shume zgjedhje me cmime fantastike, menu mesdhetare, deti, tradicionale duke perdorur produkte organike dhe fermash te cilesise se pare. Fusha e Tenisit, Parku i lojrave per femijet, Pishinat verore dhe dimerore me uje deti te filtruar te ngrohur, Palestra, SPA luksoze Queen Teuta, aktivitetet zbavitese, darkat me muzike live dhe valltare, te gjitha ne dispozicionin tuaj per pushime te paharruara ne fundjava apo edhe ne vere.


Prej

€59 / nata


FESTONI

Muajin e Mjaltit


Festoni ne ambientet tona

Ne organizojm me ekipen tone:Paketa Romantike, Party Private lukzoze ne pishinen e brendshme ose te jashtme. Festa ditelindjesh per te rritur dhe femije, Bachelor & Bachelorette party ne pishinat tona, baby shower, festa familjare, Yoga retreats etj..


Prej

€59 / nata


REZERVONI

Fundjavë


Yoga

PackagePo udhëtoni për biznes? Apo ndoshta po planifikoni një largim relaksues për fundjavë ? Ne jemi kujdesur me paketa të përshtatshme për ta bërë udhëtimin tuaj më të mirë,


Prej

€59 / nataAktivitetet dhe Ambientet

Hotel Adriatik ofron një shumëllojshmëri të aktiviteteve argëtuese, miqësore familjare gjatë gjithë vitit!
Shijoni

Plazhin Privat

Plazhi i Adriatik Hotelit ndodhet disa hapa larg hotelit.
plazh privat me cadra dielli në dispozicion për të gjithë mysafirët.
Shijoni

Plazhin Privat

Shijoni

Fushë Tenisi

Fusha e tenisit është bërë me materiale dysheme të butë Resinflex, një sistem inovativ i veshjes së sipërfaqes me fleksibilitet dhe mbështetje mahnitëse, duke bërë lëvizjen më të lehtë.
Shijoni

Fushë Tenisi

Shijoni

Queen Teuta SPA

Bëni qëndrimin tuaj relaksues me një masazh nga një terapiste e licencuar me përvojë.
Shijoni

Queen Teuta SPA

Shijoni

Pishinë e brendshme dhe e jashtme

Shijoni pishinën e brendshme dhe të jashtme. Një Pishinë të madhe me një bar ku mund të pini ose hani. Peshqirat e dielli në dispozicion për të gjithë mysafirët e hotelit.
Shijoni

Pishinat

Festo

Ditëlindjet Familjare

Festo Ditëlindjet Familjare në Hotel Adriatik
Festo

Ditëlindjet Familjare

Festo

Fejesa dhe Martesa Luksoze

Festo Fejesa dhe Martesa Luksoze ne Hotel Adriatik
Festo

Fejesa dhe Martesa Luksoze

Mbani

Konferenca dhe Evente

Mbani Konferenca dhe Evente për Punë ne Hotel Adriatik
Mbani

Konferenca dhe Evente

Shijoni

Mbëmje muzikore live

Shijoni mbëmje muzikore live ne Hotel Adriatik
Shijoni

Mbëmje muzikore Live

Çfarë thonë mysafirët tanë


Anthony Melchiorri

The attention to detail was a sight to behold. This dinner will be remembered for a long time for its culinary excellence, the remarkable presentation, the skillful matching of food and wines, and of course the perfect service.July 2016

Adrianne White

This is my first stay at Hotel Adriatik. I find no other word than A* in expressing my opinion to the warm reception on arrival, efficient service and making one feel at home when one is away from homeAugust 2016

Jenna & Mike

Stylish, luxury and extremely comfortable; no other hotels in Durres can match the Adriatik Hotel & Spa.
RRETH NESH

Hotel Adriatik

Hotel Adriatik është i hapur ne vitin 1957. Eshtë i pari hotel historik me 5 yje në bregdetin Shqiptar. Misioni ynë është t’i bëjmë mysafirët tanë të ndjehen të vlerësuar, të mirëpritur dhe tu ofrojmë një eksperincë te paharruar në Hotelin Adriatik!
Ju mirëpresim te na vizitoni
Më shumë


Adresa

Rruga Pavarësia, Plazh Durrës Lagjia 13, ALBANIA


Viber & WhatsApp

+355692021778
+35552260850


Na ndiqni

Na ndiqni qe te zbuloni se cilat janë të rejat dhe merrni zbritje si një klient besnik i Hotel Adriatik

×

Wellcome to Adriatik Hotel!

Click one of our representatives below to chat on WhatsApp or send us an email to [email protected]

× How can I help you?