BOOK NOW

  Welcome to Paradise

  Hotel Adriatik 63 Anniversary – Nje resort luksoz me 5 yje, me dhoma dhe ambjente te rinovuara totalisht ne Prill 2017-2018  Dhomat & Suitat

  Nëse keni zgjedhur të qëndroni me ne do të shijoni komoditetet moderne të Hotelit në një mjedis tradicional. Pavarësisht nëse po kërkoni një pushim të shkurtër per fundjavë ose një pushim më të gjatë, ne ofrojmë një gamë paketash që do të kujdesen për të gjithë.

  Karakteristikat e dhomës


  Standarte

  Dhoma standarte me pamje nga pishina

  Dhoma me ajër të kondicionuar që ofron një tavolinë, një TV, një telefon dhe një minibar. Banjo ofron dush.


  Karakteristikat e dhomës


  Standarte

  Dhoma standarte me pamje këndore nga deti

  Kjo dhomë dyshe përmban kondicioner, minibar dhe banjë.


  Karakteristikat e dhomës


  Superiore

  Dhoma superiore me pamje nga deti

  Dhomë e gjërë që ofron ajër të kondicionuar, një zonë të shtrojë, një TV, një telefon dhe një minibar.


  Karakteristikat e dhomës


  Klasike

  Dhoma klasike familjare me pamje nga deti

  Kjo dhomë familjare ka një ballkon, divan dhe minibar.


  Karakteristikat e dhomës


  Ekzekutive

  Dhoma me pamje nga deti

  Kjo dhomë me ajër të kondicionuar ofron një tarracë me pamje nga deti. Ka një zonë të shtrojë, një tavolinë, një TV, një telefon dhe një minibar. Banjo ofron një banjë SPA.


  Karakteristikat e dhomës


  Suita

  Suita Junior

  Kjo suite me ajër të kondicionuar ofron një pamje nga deti dhe pishina. Ka një zonë të shtrojë, një tavolinë, një TV, një telefon dhe një minibar. Banjo ofron një banjë SPA.


  Karakteristikat e dhomës


  Suita

  Suita Diplomatike

  Kjo Suite me ajër të kondicionuar ofron një pamje nga kopshti. Ka një zonë të shtrojës, një tavolinë, një TV, një telefon dhe një minibar. Banjo ofron një banjë SPA.


  Zgjedh ofertën më të mirë

  Ofertat Speciale

  Nëse keni zgjedhur të qëndroni me ne do të shijoni komoditetet moderne të shtëpisë në një mjedis tradicional. Pavarësisht nëse po kërkoni një pushim të shkurtër në fundjavë ose një pushim më të gjatë, ne ofrojmë një gamë paketash që mendojmë se kujdesen për të gjithë.

  BASHKOHUNI

  Pushime Familjare


  Zbritje cdo fundjave

  Pushime gjate gjithe vitit  Hotel Adriatik ju jep gjithçka që ju nevojitet për një pushim ne qift dhe familjare. Kuzhina jonë ofron një meny të pasur me ushqime tradicionale, deti, moderne, bazen dimerore si dhe SPA lukzoze


  Prej

  €59 / nata


  FESTONI

  Muajin e Mjaltit


  Festoni ne ambientet tona

  Ne organizojm me ekipen tone:  Paketa Romantike, Party Private lukzoze ne pishinen e brendshme ose te jashtme. Festa ditelindjesh per te rritur dhe femije, Bachelor & Bachelorette party ne pishinat tona, baby shower, festa familjare, Yoga retreats etj..


  Prej

  €59 / nata


  REZERVONI

  Fundjavë


  Yoga

  Package  Po udhëtoni për biznes? Apo ndoshta po planifikoni një largim relaksues për fundjavë ? Ne jemi kujdesur me paketa të përshtatshme për ta bërë udhëtimin tuaj më të mirë,


  Prej

  €59 / nata  Aktivitetet dhe Ambientet

  Hotel Adriatik ofron një shumëllojshmëri të aktiviteteve argëtuese, miqësore familjare gjatë gjithë vitit!
  Shijoni

  Plazhin Privat

  Plazhi i Adriatik Hotelit ndodhet disa hapa larg hotelit.
  plazh privat me cadra dielli në dispozicion për të gjithë mysafirët.
  Shijoni

  Plazhin Privat

  Shijoni

  Fushë Tenisi

  Fusha e tenisit është bërë me materiale dysheme të butë Resinflex, një sistem inovativ i veshjes së sipërfaqes me fleksibilitet dhe mbështetje mahnitëse, duke bërë lëvizjen më të lehtë.
  Shijoni

  Fushë Tenisi

  Shijoni

  Queen Teuta SPA

  Bëni qëndrimin tuaj relaksues me një masazh nga një terapiste e licencuar me përvojë.
  Shijoni

  Queen Teuta SPA

  Shijoni

  Pishinë e brendshme dhe e jashtme

  Shijoni pishinën e brendshme dhe të jashtme. Një Pishinë të madhe me një bar ku mund të pini ose hani. Peshqirat e dielli në dispozicion për të gjithë mysafirët e hotelit.
  Shijoni

  Pishinat

  Festo

  Ditëlindjet Familjare

  Festo Ditëlindjet Familjare në Hotel Adriatik
  Festo

  Ditëlindjet Familjare

  Festo

  Fejesa dhe Martesa Luksoze

  Festo Fejesa dhe Martesa Luksoze ne Hotel Adriatik
  Festo

  Fejesa dhe Martesa Luksoze

  Mbani

  Konferenca dhe Evente

  Mbani Konferenca dhe Evente për Punë ne Hotel Adriatik
  Mbani

  Konferenca dhe Evente

  Shijoni

  Mbëmje muzikore live

  Shijoni mbëmje muzikore live ne Hotel Adriatik
  Shijoni

  Mbëmje muzikore Live

  Çfarë thonë mysafirët tanë


  Anthony Melchiorri

  The attention to detail was a sight to behold. This dinner will be remembered for a long time for its culinary excellence, the remarkable presentation, the skillful matching of food and wines, and of course the perfect service.  July 2016

  Adrianne White

  This is my first stay at Hotel Adriatik. I find no other word than A* in expressing my opinion to the warm reception on arrival, efficient service and making one feel at home when one is away from home  August 2016

  Jenna & Mike

  Stylish, luxury and extremely comfortable; no other hotels in Durres can match the Adriatik Hotel & Spa.
  RRETH NESH

  Hotel Adriatik

  Hotel Adriatik është i hapur ne vitin 1957. Eshtë i pari hotel historik me 5 yje në bregdetin Shqiptar. Misioni ynë është t’i bëjmë mysafirët tanë të ndjehen të vlerësuar, të mirëpritur dhe tu ofrojmë një eksperincë te paharruar në Hotelin Adriatik!
  Ju mirëpresim te na vizitoni
  Më shumë


  Adresa

  Rruga Pavarësia, Plazh Durrës Lagjia 13, ALBANIA


  Viber & WhatsApp

  +355692021778
  +35552260850


  Na ndiqni

  Na ndiqni qe te zbuloni se cilat janë të rejat dhe merrni zbritje si një klient besnik i Hotel Adriatik

  [instagram-feed num=”8″ cols=”8″][/instagram-feed]
  ×

  Wellcome to Adriatik Hotel!

  Click one of our representatives below to chat on WhatsApp or send us an email to [email protected]

  × How can I help you?